خدمات

تهیه و تامین سفارش

construction1پس از استخراج، خردایش و فراوری منیزیت تولید شده به ترتیب عیار و سایزهای مختلف در مکانهای مشخص و آماده سازی شده به صورت جداگانه دپو میشود و پس از نهایی شدن سفارش و برنامه تولید با نظارت کارشناس مربوطه در معدن بارگیری میشود.

تعیین نوع پودرهای صنعتی و مواد خام و کنستانتره و کاربرد آنها درصنعت؛ آنالیز دستگاهی برای حصول نتایج مفید مناسب با ماده معدنی شما؛ ایجاد ارتباط میان معدن‌داران(تولید کنندگان) با کارخانه‌ها (مصرف کنندگان)؛ تهیه نمونه معرف از دپوهای معدنی و پودرهای معدنی؛ تعیین حدودی قیمت ماده معدنی در بازار ایران و جهان؛ کاربرد مواد و مصارف آنها در صنایع معدنی بر اساس نتایج آزمایشگاهی

متناسب با نیاز صنایع و مشتری مواد استخراج و دپو شده. این مرحله میزان مش و خلوص پودر های میکرونیزه تایین و تایید میشود. پس از تایید، در صورت تایید مشتری، مجوز ها اخذ و امور اداری لازم انجام میشود . حال سفارش اماده ارسال به تمامی نقاط کشور و صادرات ان میباشد.

علم فرآوری مواد معدنی از آنجا دارای اهمیت است که بدون انجام فرآیند پرعیار سازی، مواد معدنی استخراج شده قابل کاربرد مستقیم در صنعت نمی باشند و عملا فعالیت های معدنی که پایه اکثر فعالیتهای اقتصادی هستند با چالش های جدی روبرو می شوند. انجام عملیات فرآوری، موجب افزایش ارزش افزوده ماده معدنی شده و در نتیجه فعالیت های معدنی از لحاظ اقتصادی توجیه پذیر می شود.