خدمات

اماده سازی سفارش

construction1مواد معدني استخراج شده از معادن براي اينکه قابل استفاده در صنعت باشند بايد فرآوري شوند. مواد معدنی کم عیار برای ورود به بازار مصرف نیاز به یکسری عملیات تغلیظ و پرعیارسازی دارند. بخش فرآوري در معدن با هدف حذف مواد ناخواسته (باطله) و افزايش عيار ماده معدني (توليد کنسانتره) نقش واسطه بخش معدن و صنايع مختلف را ايفا مي‌نمايد. بخش فرآوري معدن فراهم کننده خوراک اوليه تمام کارخانجات ذوب و تغليظ فلزات در صنعت متالورژي مي‌باشد.

اماده سازی سفارش، از مراحل مهم است. متناسب با نیاز صنایع و مشتری مواد استخراج و دپو شده. این مرحله میزان مش و خلوص پودر های میکرونیزه تایین و تایید میشود. پس از تایید، در صورت تایید مشتری، مجوز ها اخذ و امور اداری لازم انجام میشود . حال سفارش اماده ارسال به تمامی نقاط کشور و صادرات ان میباشد.

در مورد مواد غير فلزي يا همان کانيهاي صنعتي نيز تقريباً تمامي صنايع مهم اقتصادي کشورها مانند صنايع شيميايي، کشاورزي، ساختمان، سراميک، ذوب فلزات و حتي پزشکي، تماماً به گونه‌اي مصرف کننده مواد معدني هستند و اولين مرحله از خالص‌سازي اين مواد در بخش فرآوري معدن صورت مي‌گيرد.

علم فرآوری مواد معدنی از آنجا دارای اهمیت است که بدون انجام فرآیند پرعیار سازی، مواد معدنی استخراج شده قابل کاربرد مستقیم در صنعت نمی باشند و عملا فعالیت های معدنی که پایه اکثر فعالیتهای اقتصادی هستند با چالش های جدی روبرو می شوند. انجام عملیات فرآوری، موجب افزایش ارزش افزوده ماده معدنی شده و در نتیجه فعالیت های معدنی از لحاظ اقتصادی توجیه پذیر می شود.

امروزه صنایع مختلف و متعددی در سراسر دنیا بوجود امده. این صنایع نیاز های مختلفی دارند، مانند بنتونیت، شمش منیزیم و ….. . معادن تامین کننده نیاز این صنایع هستند. اما مشکل اساسی وجود تعداد زیاد معادن با خلوص متفاوت میباشد. وظیفه ما تهیه نیاز این صنایع میباشد. عرضه پودرهای میکرونیزه از معادن مختلف با خلوص مد نظر و با استاندارد های مشخص.

فرایند اماده سازی

  • بعد از تهیه، دپوی سفارش مورد نظر انجام شده.
  • نمونه برداری و انجام ازمایش برای تایید کیفیت مورد نظر.
  • گرفتن مجوز و انجام مراحل اداری لازم.
  • خارج شدن سفارش و رفتن به مرحله ارسال سفارش.